Tandem
Solo Jump
Basic Training
AFF
Licence A
Licence B
Licence C
Licence D
Licence H
Příbram - Dl. Lhota
Klatovy
Strakonice
Hořovice
Seznam
Mapa

Tandemový seskokTANDEM jump - seskok s instruktorem na tandemovém padáku


Nejrychlejší a nejbezpečnější způsob, jak si rovnou "osahat" skutečný volný pád, je TANDEMOVÝ seskok, kdy společně s instruktorem po krátké instruktáži vykročíte ve výšce 3 až 4 tisíce metrů do světa prázdna a pocitů, o kterém jste možná dosud neurčitě snili, ale o kterých se vám pak bude zaručeně zdát.


Spoutáni spolu bezpečně postrojem, prožijete zdánlivě nakonečný volný pád, který ukončí instruktor-tandem master ve výšce 1500m otevřením padáku, pod jehož klenbou vás čekají další minuty letu, než vás okouzlené a nadopované adrenalinem dopraví bezpečně na zem. Pro případ, že si budete chtít svůj zážitek zopakovat alespoň na obrazovce, pochlubit se kamarádům a získat trvalou památku vřele doporučujeme objednat kameru. Jsme připraveni pro vás zachytit a na nové digitální střižně zpracovat nejen přípravy, start a přistání, ale také váš první volný pád...... Svůj seskok můžete obdržet na videokazetě či CD.

Tato varianta je ideální pro toho, kdo chce zažít volný pád, ale přitom se dále parašutismu věnovat nechce, případně i pro toho, kdo si chce vyzkoušet "o čem to je" před svým vlastním samostatným seskokem.Tandemové seskoky navíc nejsou prakticky věkově či jinak omezeny a mohou tak být i neobvyklým adrenalinovým dárkem.


Cena bez kamery: 3 500 Kč, s kamerou : 5000 Kč.
Místo a termín dle domluvy.
Objednávky na dan@actionpro.cz, 603 245 242, 603 411 111

Prodejny
Bazar
Půjčovna
Servis
Informační články
Padáky záložní
Padáky hlavní
Postroje
Zabezpeč.přístroje
Přilby
Rukavice
Brýle
Výškoměry
Textil
Dárkové předměty
Ostatní

Vigil 2 - nejnovější verze již nyní a to pouze za 24 990,-Kč!
Popis typů
Doporučená zatížení
 
ActionPro ParaNet - RT.Soft 2005