Tandem
Solo Jump
Basic Training
AFF
Licence A
Licence B
Licence C
Licence D
Licence H
Příbram - Dl. Lhota
Klatovy
Strakonice
Hořovice
Seznam
Mapa

Základní výcvik - Basic Training

BASIC Training - úplný úvodní kurz zakončený třemi seskoky


Kompletní základní výcvik, během jehož praktické přípravy se Vám individuálně věnují dva instruktoři zahrnuje přípravu rozdělenou na dva výukové bloky. Nejprve proberete v několika modulech v učebně za pomoci videa a originálních učebních materiálů nezbytnou teorii, ve druhé části si opakovaným nácvikem zautomatizujete praktické dovednosti a návyky související s výskokem z letadla, řízením padáku, řešením nestandardních situací a bezpečným přistáním. Po té už vás od prvních seskoků s automatickým otevřením padáku dělí jen krátká instruktáž na letišti spojená s ověřením nabytých znalostí.
Ukončený úvodní kurz tohoto typu opravňuje pokračovat teorií licence A a plněním úloh předepsaných pro udělení této licence, která je bránou k prvním seskokům volným pádem.Buďte si jisti, že dříve, než se rozhlédnete z výšky víc než 1000 m a uděláte svůj první krok do prázdna, budou Vám v každém okamžiku přípravy k dispozici instruktoři Actionpro certifikovaní AeČR, aby Vás teoreticky připravili na vše co souvisí s prvními seskoky a prošli s vámi krok za krokem praktickou přípravu na speciálních trenažerech, seznámili Vás s materiálem, a standardem bezpečnosti. I během vašich prvních seskoků s automatickým otevřením padáku budete v bezprostředním kontaktu s instruktorem prostřednictvím vysílačky. Instruktor je zodpovědný za Vaši kompletní přípravu a bude Vám stále nablízku nejen před, při, ale i po prvním seskoku aby Vám poradil jak pokračovat pro získání para licence A.

V případě zájmu lze natočit kompletní průřez výcvikem včetně seskoků na digitální kameru a po ozvučení a sestříhání předat na kazetě nebo CD.Cena pro jednotlivce 3 800 Kč, při skupině tří a více zájemců velmi progresivní slevy! A navíc - rozhodnete-li se pokračovat, bude vám již uhrazená cena prvního seskoku odečtena z celkové ceny dalšího kurzu!!!
Cena za video 1500 Kč
Místo a termín dle domluvy.
Objednávky na dan@actionpro.cz, 603 245 242, 603 411 111

Prodejny
Bazar
Půjčovna
Servis
Informační články
Padáky záložní
Padáky hlavní
Postroje
Zabezpeč.přístroje
Přilby
Rukavice
Brýle
Výškoměry
Textil
Dárkové předměty
Ostatní

Vigil 2 - nejnovější verze již nyní a to pouze za 24 990,-Kč!
Popis typů
Doporučená zatížení
 
ActionPro ParaNet - RT.Soft 2005